O autorce

Mijają już 4 lata odkąd poznałam BUCK TICK. Urodziłam się dokładnie dzień przed wydaniem singla „Dress” (czyli 20 maja 1993)- była to też pierwsza piosenka zespołu, z jaką się zapoznałam.

Pewnego dnia weszłam na jrocknarod.ru w poszukiwaniu nowej muzyki. Ściągnęłam kilka piosenek zespołów, o których pojęcia nie miałam. Wśród tych piosenek znalazły się „Dress” i „Muma- The Nightmare” BUCK TICK. Od tego wszystko się zaczęło.

Było to 15 maja 2008– 15 maja 1995 B-T nagrali swoją, moim zdaniem najlepszą płytę „Six/Nine”.

Powoli zaczęłam zakochiwać się w zespole, aż nagle miałam o nim bloga (10 stycznia 2009, ♠BUCK TICK の UTA♠ ), tłumaczyłam ich piosenki (i potem wrzucałam je na YT), otaczałam się płytami, zdjęciami, rysowałam portrety B-T (głównie Atsushiego), pisałam wiersze i opowiadania inspirowane muzyką B-T, udało mi się opublikować o nich artykuł.

Dla mnie, BUCK-TICK to niesamowity zespół, który nie ma prawa się znudzić- style i metamorfozy towarzyszące grupie już od 25 lat (!) są niezwykle różne i oryginalne. Nigdy nie zetknęłam się z zespołem, który tak bardzo zmieniałby swój styl.

Choć właściwie „zmienianie stylu” to złe określenie- BUCK-TICK są różnorodną mieszanką wszystkich gatunków muzyki, od popu i elektroniki począwszy, na gotyku i hard rocku skończywszy. Każdy kolejny album to jedna niewiadoma, bo chociaż B-T w pewien sposób kontynuują to, co zawierali na poprzednich nagraniach, to jednak za każdym razem zaskakują czymś zupełnie nowym.

Mam nadzieję, że polski fandom B-T będzie się prężnie rozwijał ^ ^

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, podaję emaila: hitoshisakurai@hotmail.com . Przyznaję, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie wychodziło mi odpisywanie na wiadomości, za co bardzo przepraszam- ale miałam do tego dość poważny powód. Teraz już nic nie stoi mi na przeszkodzie (może poza zbliżającą się nieuchronnie maturą ^^)

Poniżej zamieszczam parę zdjęć mojej bucktickowej kolekcji.

Płyty i single:

Od lewej do prawej: TABOO, Aku no Hana, Koroshi no Shirabe, darker than darkness, COSMOS, Six/Nine, Tenshi no Revolver, Catalogue 2005, Kagerou, GALAXY, Rendez-vous, HEAVEN, Sasayaki, Aku no Hana, Uta, Kodou, Ai no Wakusei

Atsushi naturalnych rozmiarów- został niestety pocięty i pogrzebany w mojej szafce z rysunkami (kurzył się ^ ^”)

Pudełko, breloczek:

Mój fanproject z 2009 roku (na zdjęciu jestem z moją pierwszą kupioną płytą B-T, ‘Catalogue2005’).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s